Mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice 2014

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2014

fitness-team.cz

Mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice 2014

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2014 3. května 2014 v Přerově. Fitness-team byl při tom!!!

Semifinalisté kulturistika do 67,5 kg: 1.místo Lukáš Kelnar TJ Nový Jičín, 2.místo Václav Lapčík TyTi sportstudio Uherské Hradiště, 3.místo Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov, 4.místo Filip Schust
Semifinalisté kulturistika do 67,5 kg: 1.místo Lukáš Kelnar TJ Nový Jičín, 2.místo Václav Lapčík TyTi sportstudio Uherské Hradiště, 3.místo Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov, 4.místo Filip Schust
Vítěz kulturistika do 67,5 kg Lukáš Kelnar TJ Nový Jičín
Semifinalisté kulturistika do 75 kg: 1.místo Miroslav Trnečka	Metal Gym Moravská Třebová, 2.místo Petr Havlík Slovan Moravská Třebová, 3.místo David Hatrik Fitness Club A+A Albrechtice, 4.místo Josef
Semifinalisté kulturistika do 75 kg: 1.místo Miroslav Trnečka	Metal Gym Moravská Třebová, 2.místo Petr Havlík Slovan Moravská Třebová, 3.místo David Hatrik Fitness Club A+A Albrechtice, 4.místo Josef
Vítěz kulturistika do 75 kg Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová
Semifinalisté kulturistika do 82,5 kg: 1.místo Miloš Růžička SK Morava Kroměříž, 2.místo David Smolek Extrifit Club, 3.místo Lukáš Bečička TJ Valašské Meziříčí, 4.místo Jakub Sumega Fitcentrum Assen O
Semifinalisté kulturistika do 82,5 kg: 1.místo Miloš Růžička SK Morava Kroměříž, 2.místo David Smolek Extrifit Club, 3.místo Lukáš Bečička TJ Valašské Meziříčí, 4.místo Jakub Sumega Fitcentrum Assen O
Vítěz kulturistika do 82,5 kg Miloš Růžička SK Morava Kroměříž
Semifinalisté kulturistika do 90 kg: 1.místo Vít Kotas Fitcentrum Gambare Olomouc, 2.místo Jan Vejdovský Wolfberry Team, 3.místo Karel Kretek SK PEPA centrum Opava, 4.místo Josef Smetana Fitpeople Jih
Semifinalisté kulturistika do 90 kg: 1.místo Vít Kotas Fitcentrum Gambare Olomouc, 2.místo Jan Vejdovský Wolfberry Team, 3.místo Karel Kretek SK PEPA centrum Opava, 4.místo Josef Smetana Fitpeople Jih
Vítěz kulturistika do 90 kg Vít Kotas Fitcentrum Gambare Olomouc
Semifinalisté kulturistika nad 90 kg: 1.místo Aleš Réman TJ Spartak Třebíč, 2.místo Jiří Lasík 	SK PEPA centrum Opava, 3.místo Kamil Kulka Klub kulturistiky Ostrava, 4.místo Jiří Plic SIWI Fitness Brn
Semifinalisté kulturistika nad 90 kg: 1.místo Aleš Réman TJ Spartak Třebíč, 2.místo Jiří Lasík 	SK PEPA centrum Opava, 3.místo Kamil Kulka Klub kulturistiky Ostrava, 4.místo Jiří Plic SIWI Fitness Brn
Vítěz kulturistika nad 90 kg a ABSOLUTNÍ VÍTĚZ Aleš Réman TJ Spartak Třebíč
Borec na konec - Daniel Minster
Borec na konec - Daniel Minster
Borec na konec - smekám klobouk před Danielem Minsterem
Copyright © www.fitness-team.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.fitness-team.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace